June 21, 2011

Nuostabūs atradimai

Neseniai, benardydama interneto platybėse, užtikau nuostabiai gaivų ir stilingą blog'ą. Joojoo dienoraštis persmelktas šviesa ir švelnumu. Nuostabūs autorės darbai: ranka atliktos iliustracijos, papuošalai ir aksesuarai, vis dar pildomas 33 sraigių projektas ir daugybė nuorodų į tai kas įkvepią šią nepakartojamą autorę. Užsukus į jos blogą visada apima švelni šiluma ir jaukumo jausmas, tarsi patekus į beprotiškai stilingą rojų. Tad nenuostabu, jog būtent ten atradau tai, ką visai rimtai galiu pavadinti geriausiu ir didžiausiu savo atradimu nuo flickr.com (šį puslapį atradau prieš maždaug pusketvirtus metus). Pinterest - vieta kur žmonės deda tai ką randa internete, kas jiems atrodo gražu ar įdomu. Galbūt tai nebūtų tokia puiki vieta jei ne tai, jog ten dedami dalykai yra tikrai verti dėmesio ir žodis "stilinga" čia tinka puikiai. Ten jūs galite susikurti savo virtualią "lentą", ant kurios seksite tai kas jums patinka. Visos nuotraukos internete, gali būti prisegtos jūsų lentoje, plius prisideda ir tiesioginė nuoroda į tą vietą kur radote tą paveikslėlį. Viska galima surūšiuoti pagal temas ar pan, tad organizuotumui čia taip pat yra vietos. Prisiregistravus galima pradėti "sekti" kitus vartotojus ir matyti ką jie deda ant savo lentos. Sako, jog žmonės ten ieško įkvėpimo planuodami vestuves, besiruošdami vakarėliui, beplanuodami pakeisti šukuoseną ir dar daugeliu atvejų. Visa tai kažkuo primena Twitter'į, tik labiau vizualinio pobūdžio. Vietoj begalinių nuorodų, čia matoma begalė vaizdų. Jau pirmą prisiregistravimo dieną, ten užsibuvau gerą valandą ir atsitraukti pavyko tik pasitelkus didžias pastangas. Visa tai smarkiai įtraukia. Bet jau po keletos minučių pajutau, kaip fantastišku greičiu atlekia gigantiškas įkvėpimas. Man tai riebus +.  Suskubau dalintis šiuo atradimu visomis priemonėmis. Jau ir šiame blog'e galite rasti mygtuką, kad patekti į mano profilį.

Viliuosi, jog ir jums tai bus naudingas atradimas :) Na, o jei sugalvosit prisijungti prie "lentos turėtojų", visada su malonumu pasidalinsiu savo atradimais ir paseksiu ką randate jūs ;)

2 comments:

  1. Įdomus tinklaraštis :) Kažkaip net saldu pasidarė, kai pamačiau, nes visi taip stengiasi būti originalūs, o gaunasi tik masinis kopijavimas.

    ReplyDelete